Zastanawiasz się nad tym, czy praca jako detektyw jest najlepszym rozwiązaniem? Na pewno można powiedzieć, że każda osoba ma jakieś cele, jakieś marzenia. To całkowicie naturalne, absolutnie nie ma się nad czym zastanawiać. Niemniej należy mieć świadomość, że nie zawsze udaje się te cele/marzenia zrealizować.

Można powiedzieć, że praca detektywa nie jest prosta. Poza tym detektyw może zajmować się różnymi sytuacjami. W jednym przypadku jest detektyw zdrada Łódź, w innym poszukiwanie osób Łódź. Naturalnie to tylko i wyłącznie dwa przykłady. Inna osoba może podać za przykład zwolnienia lekarskie (weryfikacja zwolnień lekarskich Łódź również może znajdować się w obszarze działań detektywa).

Poza tym oczywiście w przypadku każdej pracy istotne są predyspozycje. Czy masz predyspozycje do bycia detektywem? Nie odpowiem Ci na to pytanie. Jesteś jedyną osobą, która może udzielić odpowiedzi.

W zasadzie to, co istotne jest już za nami. Naturalnie mowa o wszystkim poza podjęciem decyzji. Podjęcie decyzji na temat przyszłości to w każdym przypadku musi być sprawa indywidualna. Inaczej być po prostu nie może.